Team en Organisatie
Directie:                  Rik Sanders                 directie@mariavs.nl
Adjunct-directeur  Ria Wesselink               r.wesselink@mariavs.nl

Hieronder de samenstelling van het team schooljaar 2017-2018
Naam E-mail Groep Werkdagen
Rik Sanders directie@mariavs.nl directeur di en do
Ria Schrader r.schrader@mariavs.nl adjunct-directeur do
       
Gea Peters g.peters@mariavs.nl groep 0-1 ma t/m wo
Gerdy Hesselink g.hesselink@mariavs.nl groep 0-1 do en vr
Trees de Witte t.dewitte@mariavs.nl groep 2 ma, wo t/m vr.
Christel Mulder c.vanderaa@mariavs.nl groep 3-4 ma t/m wo
Annemarie Geerdink a.geerdink@mariavs.nl groep 3-4 wo t/m vr
Christel Koopman c.koopman@mariavs.nl groep 4-5 ma, di en vr om en om
Marjoleen Stegeman m.stegeman@mariavs.nl groep 4-5
groep 2
ma, do en vr om en om
di
Angelien Franke a.franke@mariavs.nl groep 6-7 wo t/m vr
Daniëlle Booijink d.banierink@mariavs.nl groep 6-7 ma t/m wo
Ellen Scholten e.scholten@mariavs.nl groep 6-8 hele week
Els Veer e.veer@mariavs.nl ondersteuning een dag per week
       
Mariët Hollink m.hollink@mariavs.nl IB ma en do
Peter Nijhuis p.nijhuis@mariavs.nl ICT-coördinator di of do
Elise Booijink e.booijink@mariavs.nl Onderwijsassistent ma t/m do
Paul Bekhuis p.bekhuis@mariavs.nl Conciërge ma, wo, do, vr