Team en Organisatie
 

Directie:                Rik Sanders                 directie@mariavs.nl
Adjunct-directeur  Ria Wesselink               r.wesselink@mariavs.nl

Hieronder de samenstelling van het team schooljaar 2017-2018

Naam E-mail Groep Werkdagen
Rik Sanders directie@mariavs.nl Directeur di en do
Ria Wesselink r.wesselink@mariavs.nl Adjunct-directeur do
       
Gea Peters g.peters@mariavs.nl groep 0-1 ma t/m wo
Gerdy Hesselink g.hesselink@mariavs.nl groep 0-1 do en vr
Trees de Witte t.dewitte@mariavs.nl groep2 ma, wo t/m vr.
Christel Mulder c.vanderaa@mariavs.nl groep 3-4 ma t/m wo
Annemarie Geerdink a.geerdink@mariavs.nl groep 3-4 wo t/m vr
Christel Koopman c.koopman@mariavs.nl groep 4-5 ma, di en vr om en om
Marjoleen Stegeman m.stegeman@mariavs.nl groep 4-5 ma t/m wo
Angelien Franke a.franke@mariavs.nl groep 6-7 wo t/m vr
Daniëlle Booijink-Banierink d.banierink@mariavs.nl groep 6-7 ma t/m wo
Ellen Scholten e.scholten@mariavs.nl groep 6-8 hele week
Els Veer e.veer@mariavs.nl ondersteuning Een dag per week
       
Mariët Hollink m.hollink@mariavs.nl IB ma en do
Peter Nijhuis p.nijhuis@mariavs.nl ICT-coördinator di of do
Elise Booijink e.booijink@mariavs.nl Onderwijsassistent ma t/m do
Paul Bekhuis p.bekhuis@mariavs.nl Conciërge ma t/m vr beh. do
 

 
Boven v.l.n.r. Liz Gosenshuis (invaller), Toos Brouwer (naar Kadoes) Els Veer, Gea Peters, Christel Mulder, Lieke Kuijpers, Angelien Franke, Elise Booijink, Daniëlle Booijink

Midden v.l.n.r. Gerdy Hesselink, Marjolein de Vet (invaller) Mariët Hollink, Ria Wesselink, Marjoleen Stegeman, Annemarie Geerdink

Onder v.l.n.r. Ellen Scholten, Paul Bekhuis, Lynette Hesselink