Team en Organisatie
 

Directie:   Ria Wesselink        directie@mariavs.nl

Hieronder de samenstelling van het team schooljaar 2016-2017

 
Naam E-mail Groep Werkdagen
       
Gea Peters g.peters@mariavs.nl groep 0-1 ma t/m wo
Gerdy Hesselink g.hesselink@mariavs.nl groep 0-1 do en vr
Daria Rhöse d.rhose@mariavs.nl groep 2 ma t/m vr 
Christel Koopman c.koopman@mariavs.nl groep 4 ma, di en vr
Karin Zwijnenberg k.zwijnenberg@mariavs.nl groep 4 wo, do en vr
Christel Mulder c.vanderaa@mariavs.nl groep 3 ma t/m wo
Annemarie Geerdink a.geerdink@mariavs.nl groep 3 wo t/m vr
Marjoleen Stegeman m.stegeman@mariavs.nl groep 5A-6 ma t/m wo
Angelien Franke a.franke@mariavs.nl groep 5A-6 wo t/m vr
Daniëlle Booijink-Banierink d.banierink@mariavs.nl groep 5B-7 ma t/m wo
Els Veer e.veer@mariavs.nl groep 5B-7 wo t/m vr
Ellen Scholten e.scholten@mariavs.nl groep 8 hele week
       
Mariët Hollink m.hollink@mariavs.nl IB di, wo en do
Peter Nijhuis p.nijhuis@mariavs.nl ICT-coördinator di of do
       
Elise Booijink e.booijink@mariavs.nl Onderwijsassistent ma t/m vr
Lynette Hesselink l.hesselink@mariavs.nl Onderwijsassistent di en do ochtend
       
Paul Bekhuis p.bekhuis@mariavs.nl Conciërge ma t/m vr beh. do
 

 
Boven v.l.n.r. Liz Gosenshuis (invaller), Toos Brouwer (naar Kadoes) Els Veer, Gea Peters, Christel Mulder, Lieke Kuijpers, Angelien Franke, Elise Booijink, Daniëlle Booijink

Midden v.l.n.r. Gerdy Hesselink, Marjolein de Vet (invaller) Mariët Hollink, Ria Wesselink, Marjoleen Stegeman, Annemarie Geerdink

Onder v.l.n.r. Ellen Scholten, Paul Bekhuis, Lynette Hesselink